Zarządzaj

Z jednego miejsca zarządzaj sprzedażą i promocją Twojego wydarzenia. Zbieraj, edytuj, i eksportuj dane o uczestnikach online, zarządzaj danymi i miej do nich dostęp z każdego miejsca na świecie. Statystyki dotyczące liczby zarejestrowanych uczestników i uzyskanych przychodów ze sprzedaży biletów pozwolą Ci na większą kontrolę nad organizacją wydarzenia.

Zarządzanie danymi i bazą uczestników

Masz stały dostęp do danych o uczestnikach. Możesz samodzielnie dodawać nowych uczestników lub edytować i usuwać już zarejestrowanych.

System pozwala na zarządzanie bazą uczestników i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi dotyczącymi ochrony danych osobowych.

Budowa relacji z klientami

Stały kontakt z uczestnikami - przed i po wydarzeniu - prowadzony grupowo lub indywidualnie, ułatwia Ci budowę trwałych relacji z klientami, czyli uczestnikami organizowanych przez Ciebie wydarzeń.

Lista uczestników i eksport danych o uczestnikach

Zbieraj rejestracje i informacje o uczestnikach. Dostępną listę gości wraz podanymi danymi możesz w szybki sposób wyeksportować w formacie pliku csv, txt lub xls.

Analizy i raporty

Evenea udostępnia narzędzia analityczne i szczegółowe raporty podsumowujące sprzedaż w danym miesiącu. Otrzymujesz - w czytelnej formie - pełną informację dotyczącą nie tylko ilości uczestników, ale też statystyki odwiedzin strony wydarzenia. Możesz również podłączyć swój własny kod Google Analytics.

Korzystaj bezpłatnie. Pobieramy opłaty tylko jeśli Ty zarabiasz.