Nowoczesna strona WWW dla Twojego wydarzenia

Profesjonalna strona wydarzenia w kilka minut

Logo, zdjęcia, a przede wszystkim moduł sprzedaży biletów - dzięki evenea zbudowanie nowoczesnej i interaktywnej strony wydarzenia zajmuje Ci tylko parę minut. Strony tworzone poprzez nasz system świetnie działają także na urządzeniach mobilych.

Formularz rejestracji na Twojej stronie internetowej

Masz już stronę internetową i chciałbyś uruchomić na niej sprzedaż biletów? Z Evenea to proste! Pobierasz kilka linijek kodu evenea, wklejasz na swojej stronie i zyskujesz pełnowartościowy moduł sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dostosowanie prezentacji do urządzeń mobilnych

Serwis evenea jest tak zaprojektowany aby można z niego korzystać na wszystkich urządzeniach mobilnych, zarówno smartfonach jak i tabletach. Dzięki temu uczestnik Twojego wydarzenia może w prosty sposób zarejestrować się lub kupić bilet na wydarzenie wprost ze swojej komórki.

zobacz więcej

Dowolna konfiguracja formularza rejestracji

Zorganizowanie wydarzenia często nie jest możliwe bez zebrania dodatkowych informacji od uczestników. W evenea możesz w szybki i prosty sposób rozbudować własny formularz rejestracji, który pomoże Ci pozyskać dodatkowe informacje o preferencjach Twoich gości i ich potrzebach. Lepsza wiedza o uczestnikach pozwoli Ci wzmocnić z nimi relację.

Korzystaj bezpłatnie. Pobieramy opłaty tylko jeśli Ty zarabiasz.