Sprzedawaj bilety i rejestruj uczestników

Rozpocznij sprzedaż biletów

Uruchomienie sprzedaży biletów zajmie Ci tylko kilka minut. Możesz określać kategorie biletów, decydować o dostępności, zwiększać ich ilość, dostosowywać ceny a także uruchomić przedsprzedaż. Na bieżąco monitoruj sprzedaż, miej kontrolę nad rejestracjami.

Sprzedaż w Evenea, na Facebooku i na Twojej stronie WWW

Evenea to platforma wielokanałowej sprzedaży biletów i rejestracji na wydarzenia. Panel organizatora to centrum zarządzania Twoim wydarzeniem. Sprzedaż odbywać się może równolegle na stronie wydarzenia w Evenea, na Twojej własnej stronie a także na Facebooku. Każdy dodatkowy kanał to większa sprzedaż.

Przyjazny, krótki proces dla kupującego

Proces zakupu biletów jest szybki i intuicyjny. Uczestnik w kilku krokach będzie mógł kupić bilet bez zbędnych formalności. Niezależnie od tego, dzięki wcześniej konfigurowanemu formularzowi możesz poprosić uczestników o dodatkowe informacje.

Przyjmuj płatności bezpośrednio na Twoje konto

Proces organizacji wydarzeń wymaga często bieżącego dysponowania środkami ze sprzedaży biletów. Dlatego płatności mogą trafiać bezpośrednio na Twoje konto prowadzone w serwisach DotPay, PayPal lub PayU.

E-mailowe potwierdzenia rejestracji i bilety elektroniczne

Uczestnik po zarejestrowaniu się na Twoje wydarzenie otrzyma e-mailowe potwierdzenie oraz elektroniczny bilet. Możesz sam konfigurować treść e-maila wysyłanego do uczestnika i przekazać Twoim gościom dodatkowe informacje.

Łatwy do rozbudowania formularz rejestracji

Zorganizowanie wydarzenia często nie jest możliwe bez zebrania dodatkowych informacji od uczestników. W Evenea możesz w szybki i prosty sposób rozbudować własny formularz rejestracji, który pomoże Ci pozyskać dodatkowe informacje o preferencjach Twoich gości i ich potrzebach. Lepsza wiedza o uczestnikach pozwoli Ci wzmocnić z nimi relację.

Kody rabatowe

Zastosuj kody rabatowe jako element kampanii marketingowej. Generowanie kodów promocyjnych jest szybkie i proste. Oferuj zniżki Twoim uczestnikom, a przez to zwiększaj frekwencję na Twoich wydarzeniach.

Bezpieczne płatności elektroniczne

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami usług płatniczych płatności za udział w Twoim wydarzeniu są bezpieczne. Środki za udział w wydarzeniu trafiają bezpośrednio na Twoje konto płatnicze w serwisach DotPay, PayU lub PayPal lub po wydarzeniu na Twój rachunek bankowy.

Zakończenie sprzedaży biletów

W Evenea masz możliwość ustawienia daty i godziny rozpoczęcia oraz zakończenia sprzedaży biletów. Cały proces jest zautomatyzowany, dzięki czemu nie musisz pamiętać o wyłączeniu opcji przyjmowania płatności. Jeżeli chcesz wydłużyć proces sprzedaży biletów, masz możliwość edycji.

Informacja o dostępnych biletach

W Evenea możesz pokazać potencjalnym uczestnikom ile pozostało biletów do kupienia. Dzięki temu zmotywujesz ich do podjęcia szybkiej decyzji o udziale w Twoim wydarzeniu.

Możliwośc akceptacji wybranych zgłoszeń

Organizujesz wydarzenia dla określonego profilu gości i chcesz mieć wpływ na to kto będzie w nim uczestniczył? W Evenea możesz sam akceptować zgłoszenia, Dzięki temu na Twoje wydarzenie przyjdą tylko zaakceptowani przez Ciebie uczestnicy.

E-mailowe powiadomienia o nowych zamówieniach

Bądź na bieżąco z informacjami o nowych zamówieniach. Nie ma konieczności stałego monitorowania panelu organizatora w Evenea. Powiadomimy Cię e-mailowo o każdym nowym zamówieniu.

Edycja opisu na bilecie

Chcesz umieścić oryginalny opis na bilecie i przekazać wszystkie niezbędne informacje uczestnikom? W Evenea możesz to zrobić w prosty sposób, wzmacniając przy tym Twoje relacje z uczestnikiem.

Bilety na okaziciela lub imienne

W Evenea, w zależności od rodzaju wydarzenia, możesz sprzedawać zarówno bilety imienne jak i na okaziciela.

Korzystaj bezpłatnie. Pobieramy opłaty tylko jeśli Ty zarabiasz.