Event Marketing z Evenea - promocja Twojego wydarzenia

Skuteczna promocja i sprzedaż biletów na Facebooku

Dzięki sprzedaży biletów bezpośrednio na Facebooku wzrasta zasięg promocji. Użytkownicy serwisów społecznościowych, kupując bilet, rekomendują zakup swoim znajomym. Oni z kolei swoim. Przeciętny użytkownik Facebooka ma ok. 190 znajomych, z którymi dzieli się informacją o Twoim wydarzeniu.

zobacz szczegóły

E-mail marketing

Kampanie e-mailingowe to doskonały sposób na budowanie relacji z klientami. Evenea oferuje Ci zestaw narzędzi, dzięki którym możesz wysyłać zaproszenia na wydarzenia i na bieżąco komunikować się z uczestnikami przed lub po wydarzeniu. Bądź w stałym kontakcie z uczestnikami i daj im poczuć, że o nich pamiętasz.

Optymalizacja pod wyszukiwarki (SEO)

Strona wydarzenia w Evenea jest tak zaprojektowana aby można ją było łatwiej znaleźć w wyszukiwarkach. Dzięki temu uczestnicy łatwiej znajdą w sieci Twoje wydarzenie i wezmą w nim udział.

Kody rabatowe

Zastosuj kody rabatowe jako element kampanii marketingowej. Generowanie kodów promocyjnych jest szybkie i proste. Oferuj zniżki Twoim uczestnikom, a przez to zwiększaj frekwencję na Twoich wydarzeniach.

Wklejka na Twoją stronę internetową

W prosty sposób możesz zintegrować wydrzenie na Evenea z Twoją stroną internetową. Dzięki temu zyskujesz kolejny kanał pozyskiwania uczestników. Wystarczy wklejenie krótkiego kodu i w ciągu kilku minut rozpoczynasz także sprzedaż i promocję wydarzenia z wykorzystaniem Twojej strony www.

Korzystaj bezpłatnie. Pobieramy opłaty tylko jeśli Ty zarabiasz.