Sprzedawaj bilety on-line i rejestruj uczestników na małe i duże wydarzenia.

Dołącz do ponad 5 000 polskich organizatorów korzystających z Evenea.

Stwórz pierwsze wydarzenie

Zaprezentuj swoje wydarzenie i rozpocznij sprzedaż biletów

W ciągu kilku minut zbuduj profesjonalną stronę wydarzenia, dostosowaną do wielu urządzeń mobilnych. Skonfiguruj cenę i kategorie biletów lub wejściówek i rozpocznij sprzedaż lub rejestrację uczestników.

Dowiedz się więcej

Wykorzystaj skuteczne narzędzia event marketingu

Zintegrowane narzędzie do e-mail marketingu, kody rabatowe, integracja z Facebookiem, marketing wirusowy, własny sklep z biletami, nowoczesna strona wydarzenia i wiele innych.

Dowiedz się więcej

Rejestracja uczestników na wydarzenia na Facebooku i Twojej stronie WWW

Dotrzyj do swoich fanów na Facebooku i do użytkowników Twojego serwisu internetowego - dzięki Evenea możesz łatwo umieścić listę swoich wydarzeń oraz cały proces zakupu na Facebooku i Twojej stronie WWW.

Dowiedz się więcej

Twoje wydarzenie dostosowane do telefonów komórkowych

Bądź tam gdzie są Twoi klienci. Dzięki Evenea strona Twojego wydarzenia jest dostosowana do urządzeń mobilnych, a zakup biletu z telefonu jest wyjątkowo szybki. Uczestnik ma również dostęp do zakupionych biletów w komórce.

Dowiedz się więcej

Zbieraj i analizuj dane o uczestnikach, sprzedaży i wydarzeniu

Zobacz, ile osób rejestruje się na Twoje wydarzenie, jaka jest konwersja, ile biletów sprzedano w tym tygodniu, a ile w ciągu miesiąca. Generuj raporty i wyciągaj wnioski.

Dowiedz się więcej

Korzystaj bezpłatnie. Pobieramy opłaty tylko jeśli Ty zarabiasz.

Ponad 20 000 organizatorów

"Po przetestowaniu wszystkich dostępnych na rynku rozwiązań zdecydowaliśmy się obsługiwać nasze wydarzenia za pomocą Evenea - to jedyna usługa, która w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania."

Michał Olszewski, LMS Invest

“Nie robią na mnie wrażenia specyfikacje, wyśrubowane parametry techniczne i lista tysięcy funkcjonalności – to zostawiam specjalistom. Ja jestem konsumentem, który chce korzystać z z działającego narzędzia. Po prostu. Evenea działa. Nic więcej nie potrzebuję.”

Maciej Budzich, Mediafun